KONST / Litografier / Färglitografi 13898443
nr 1389 8443
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/350. Motivet: 30x35cm, yttermått inklusive ram: 41x45cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:45:09
29/3 22:59:51
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska